Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY
Cosmetic trolley FANCY

Cosmetic trolley FANCY

   The advantages of this beauty trolley are:

  • High quality
  • 3 drawers
  • storage
  • roll
AAA1711200
In stock
€295.00
€354.00   Tax included

https://mimera.com/en/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/651a774e4277e.jpg
 

Elegant FANCY trolley made of white lacquered chipboard suitable not only for a beauty salon. It is equipped with three drawers and a central pull-out tray for cosmetic tools and aids. Under the first drawer is a storage space where it is possible to store a cosmetic device or sterilizer. The trolley has a quality workmanship, a stable construction and thanks to the wheels it can be easily moved in space.

The cable opening in the back makes it easier to route the supply cables from the device.

Product height
85
Product length
37
Product width
50
Product weight
21 kg
Package weight
22.5 kg
No reviews

Ktorý vozík na pracovné nástroje je pre mňa najvhodnejší?

Najprv by ste si mali premyslieť, na aké účely chcete používať tento vozík na pracovné nástroje. Okrem toho si musíte premyslieť, s akými spotrebnými materiálmi, nástrojmi a prístrojmi pracujete najčastejšie a či sú tieto prostriedky svojimi rozmermi vhodné na uskladnenie na pracovnom vozíku. Vo všeobecnosti musia byť všetky prístroje poruke a ľahko dostupné pri každom účele použitia stolíka. Držadlo nástroja sa musí dať ľahko odložiť. V prípade drahých produktov by ste mali zvážiť použitie zásuviek.

Dodáva sa kozmetický vozík vcelku alebo ho musím zmontovať svojpomocne?

So zreteľom na prepravné náklady sa väčšina vozíkov na pracovné nástroje dodáva v rozloženom stave. Montáž však nie je komplikovaná, ale jednoduchá a zrozumiteľná. Veľké vozíky na pracovné nástroje sa dodávajú v zmontovanom stave.

Ako môžem dezinfikovať vozík na pracovné nástroje?

Povrchy všetkých našich vozíkov na pracovné nástroje môžete ľahko vyčistiť pomocou špeciálnych roztokov na dezinfekciu plôch. Nepoužívajte agresívne dezinfekčné roztoky – hrozí poškodenie drevených povrchov (ak je nimi vozík vybavený).

Na akom povrchu môžem posúvať tento vozík na pracovné nástroje?

Kozmetické vozíky sú vhodné pre hladké a rovné podlahy. Niektoré kolieska sú vyrobené z tvrdého plastu, iné zo silikónu.

Je tento vozík na nástroje vhodný na použitie vo všetkých odvetviach?

Všetky naše vozíky na nástroje sú vhodné pre všetky odvetvia. Napriek tomu by ste si mali vybrať taký kozmetický vozík, ktorý ideálne spĺňa vaše kritériá určené v prvej otázke.

4 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.